skip to Main Content
badekk-sandnes

Sandnes

Sandnesveien 362, Sandnes
Tlf:
(+47) 51 63 77 88
Man – Fre: 08.00 – 16.00
Tirs: 08.00 – 18.00
E: post@badekk.no

badekk-madla

Madla

Revheimsveien 74, Madla
Tlf: (+47) 51 63 77 88
Man – Fre: 08.00 – 16.00
Tirs: 08.00 – 18.00
E: madla@badekk.no

    Kontakt oss

    Hvilken avdeling gjelder det:*
    MadlaSandnes

    Navn:*
    E-post:*
    Telefon:*
    Registreringsnummer:*

    Melding:*

    Jeg ønsker å sende melding. Du får epost kopi av innsendt skjema.

    siv

    Siv Soldal
    Avd. Sandnes
    Tlf: 51 63 77 88
    siv@badekk.no

    stian

    Stian Hiim
    Avd. Sandnes
    Tlf: 51 63 77 88
    stian@badekk.no

    ove

    Ove Soldal
    Avd. Sandnes
    Tlf: 51 63 77 88
    ove@badekk.no

    nicolae

    Nicolae Ceban
    Avd. Madla
    Tlf: 51 63 77 88
    nicolae@badekk.no

    henrik

    Henrik Thomsen
    Avd. Sandnes
    Tlf: 51 63 77 88
    henrik@badekk.no

    ronny

    Ronny Stangeland
    Avd. Sandnes
    Tlf: 51 63 77 88
    ronny@badekk.no

    Back To Top